Краматорськ
Місцеві вибори 2015

Постанова №5 "Про реєстрацію кандидатів в депутати та на посаду Голови Біленьківської селищної ради, реєстрацію спостерігачів"
access_time 2015-10-01

Вибори депутатів селищної Ради, селищного голови та старости

(назва виборів)

«25» жовтня 2015 року

(дата проведення виборів)

Біленьківська селищна територіальна виборча комісія з виборів депутатів селищної Ради, селищного голови та старости



П О С Т А Н О В А
селище Біленьке

(місце прийняття – назва населеного пункту)



17 год. 30 хв.



"01" жовтня 2015 року № 5

(час, дата прийняття)



Згідно протоколу засідання №4 від 01.10.2015р., Біленьківська селищна територіальна виборча комісія з виборів депутатів селищної Ради, селищного голови та старости



п о с т а н о в л я є:

1. Зареєструвати наступних кандидатів на посаду Голови Біленьківської селищної ради:

- Матюнін Роман Борисович;

- Нікулочкін Ігор Вячеславович;

- Щербина Олександр Миколайович;

- Савюк Костянтин Володимирович.

2. Зареєструвати наступних кандидатів в депутати Біленьківської селищної ради:

  • Літвінов Володимир Миколайович від виборчого округу №17;

  • Циганко Валентина Григорівна від виборчого округу №17;

  • Лавров Анатолій Васильович від виборчого округу №20;

  • Валавіна Тамара Михайлівна від виборчого округу №11;

  • Проводникова Марія Миколаївна від виборчого округу №9;

  • Басараб Олен Миколайович від виборчого округу №6;

  • Макаренко Світлана Володимирівна від виборчого округу №12;

  • Трутень Володимир Іванович від виборчого округу №10;

  • Василига Віктор Петрович від виборчого округу №3;

  • Гордієнко Тамара Дмитрівна від виборчого округу №23;

  • Кравченко Віра Василівна від виборчого округу №1;

  • Пащенко Віктор Миколайович від виборчого округу №18;

  • Плужник Юрій Іванович від виборчого округу №8;

  • Макаренко Олена Василівна від виборчого округу №4;

  • Забірка Володимир Федорович від виборчого округу №26;

  • Люлька Артем Геннадійович від виборчого округу №16;

  • Манойло Андрій Миколайович від виборчого округу №15;

  • Сміщенко Володимир Миколайович від виборчого округу №5;

  • Дрозд Володимир Іванович від виборчого округу №24;

  • Рипаленко Ірина Володимирівна від виборчого округу №19;

  • Сахно Валентина Омелянівна від виборчого округу №22;

  • Марфола Ольга Михайлівна від виборчого округу №25;

  • Гармаш Віктор Іванович від виборчого округу №2;

  • Жукова Ганна Валеріївна від виборчого округу №14;

  • Холод Лілія Миколаївна від виборчого округу №7;

  • Ткаченко Володимир Якович від виборчого округу №21;

  • Григор’єв Михайло Євгенович від виборчого округу №13;

  • Гайка Сергій Геннадійович від виборчого округу №6.


3. Зареєструвати наглядачів від Громадської організації «Український центр суспільних даних»:

  • Рудь Світлана Михайлівна;

  • Сініцина Анастасія Олександрівна;

  • Романцова Марина Миколаївна;

  • Олійник Олександр Олександрович.




Голова комісії




Хлудов Л.П.

(головуючий на засіданні)




(підпис)


(прізвище, ініціали)







keyboard_arrow_left Повернутися назад