Краматорськ
Місцеві вибори 2015

Постанова №2 "Про виконання членами територіальної виборчої комісії своїх повноважень на платній основі"
access_time 2015-09-14

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 жовтня 2015 року

Територіальна виборча комісія №10

Одномандатного округу № 48

м. Краматорськ, смт. Шабельківка, вул. Волгодонська, 85


ПОСТАНОВА №2


8 год. 10 хв.

14 вересня 2015 рокуПро виконання членами територіальної виборчої комісії своїх повноважень на платній основі

Розглянувши пропозиції Шелудько В’ячеслава Миколайовича про виконання членами територіальної виборчої комісії своїх повноважень у виборчій комісії на платній основі на підставі цивільно-правового договору між ними і виборчою комісією, відповідно до частини третьої статті 27 Закону України «Про місцеві вибори» територіальна виборча комісія

постановляє:

1. Голова територіальної виборчої комісії – Шелудько В’ячеслав Миколайович, з 14 вересня 2015 року до кінця періоду повноважень територіальної виборчої комісії виконує свої повноваження у виборчий комісії на платній основі на підставі цивільно-правового договору між ним і виборчою комісією відповідно до частини третьої статті 27 Закону України «Про місцеві вибори».

Заступник голови територіальної виборчої комісії – Трегуб Валентина Іванівна, з 14 вересня 2015 року до кінця періоду повноважень територіальної виборчої комісії виконує свої повноваження у виборчий комісії на платній основі на підставі цивільно-правового договору між ним і виборчою комісією відповідно до частини третьої статті 27 Закону України «Про місцеві вибори».

Секретаря територіальної виборчої комісії – Усова Юлія Володимирівна, з 14 вересня 2015 року до кінця періоду повноважень територіальної виборчої комісії виконує свої повноваження у виборчий комісії на платній основі на підставі цивільно-правового договору між ним і виборчою комісією відповідно до частини третьої статті 27 Закону України «Про місцеві вибори».

2. Цю постанову надіслати центральній виборчій комісії для затвердження на наступний день після прийняття.

3. Копію цієї постанови надати членам територіальної виборчої комісії зазначеним у пункті 1 цієї постанови для пред’явлення за основним місцем роботи з метою звільнення на відповідний період роботи в окружній виборчій комісії від виконання виробничих або службових обов’язків відповідно до частини третьої статті 27 Закону України «Про місцеві вибори».Голова ТВК Шелудько В.М.keyboard_arrow_left Повернутися назад