Краматорськ
Місцеві вибори 2015

Постанова №11 "Про реєстрацію кандидатів у депутати та надання їм довідки з переліком документів, які надав кандидат у депутати для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року"
access_time 2015-09-29

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 жовтня 2015 року

Шабельківська селищна виборча комісії

Одномандатного округу № 48

м. Краматорськ, смт. Шабельківка, вул. Волгодонська, 85

ПОСТАНОВА №11

17 год. 40 хв.

«29» вересня 2015 року


Про реєстрацію кандидатів у депутати та надання їм довідки з переліком документів, які надав кандидат у депутати для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року


Згідно частини третьої та частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеві вибори» Шабельківська селищна виборча комісія


постановляє:


1. Зареєструвати Яресько Євгена Сергійовича, як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №21 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

2. Зареєструвати Акименко Костянтина Володимировича, як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №7 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

3. Зареєструвати Іванову Наталію Олександрівну, як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №11 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

4. Зареєструвати Несен Наталію Петрівну, як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №10 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

5. Зареєструвати Кирну Галину Іванівну, як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №12 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

6. Зареєструвати Гулько Яну Сергіївну, як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №26 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

7. Зареєструвати Круликовського Михайла Сергійовича, як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №22 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

8. Зареєструвати Скрлярова Артема Сергійовича, як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №8 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

9. Зареєструвати Литвинову Ірину Володимирівну , як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №5 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

10. Зареєструвати Позняк Олесю Валеріївну, як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №15 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.Голова Шабельківської

селищної виборчої комісії Шелудько В.М.keyboard_arrow_left Повернутися назад