Краматорськ
Місцеві вибори 2015

Постанова №15 "Про реєстрацію кандидатів у депутати та надання їм довідки з переліком документів, які надав кандидат у депутати для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року"
access_time 2015-09-30

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 жовтня 2015 року

Шабельківська селищна виборча комісія

Одномандатного округу № 48

м. Краматорськ, смт. Шабельківка, вул. Волгодонська, 85

ПОСТАНОВА №15

23 год. 45 хв.

«30» вересня 2015 року 


Про реєстрацію кандидатів у депутати та надання їм довідки з переліком документів, які надав кандидат у депутати для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року


Згідно частини третьої та частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеві вибори» Шабельківська селищна виборча комісія


постановляє:


1. Зареєструвати Усову Ніну Анатоліївну, як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №17 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

2. Зареєструвати Кривоус Ольгу Леонідівну, як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №4 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

3. Зареєструвати Кислинську Вікторію Вікторівну , як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №2 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

4. Зареєструвати Яковлеву Альону Вячеславівну, як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №13 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

5. Зареєструвати Шворіна Володимира Ілліча, як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №12 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

6. Зареєструвати Золотухін Геннадія Миколайовича , як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №19 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

7. Зареєструвати Осин Сергія Миколайовича , як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №9 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

8. Зареєструвати Іванченко Олесю Анатолівну , як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №16 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

9. Зареєструвати Золотухіна Геннадій Миколайович , як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №19 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

10. Зареєструвати Коваленко Антона Валентиновича , як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №20 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

11. Зареєструвати Бабакову Світлану Леонідівну , як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №24 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.

12. Зареєструвати Гриченко Світлану Геннадіївну, як кандидата у депутати до Шабельківської селищної ради для участі в місцевих виборів 25 жовтня 2015 року за виборчим округом №3 та надати йому довідку, у якій затверджує перелік документів, які він надав.
Голова Шабельківської

селищної виборчої комісії Шелудько В.М.keyboard_arrow_left Повернутися назад