Краматорськ
Місцеві вибори 2015

Постанова №105 "Про реєстрацію офіційних спостерігачів  від ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» У МІСТІ КРАМАТОРСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2015 року"
access_time 2015-10-19

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУКраматорська міська виборча комісія Донецької областіПОСТАНОВА №105

м.Краматорськ

"17" год. "35" хв.

"19" жовтня 2015 року \Про реєстрацію офіційних спостерігачів  від ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» У МІСТІ КРАМАТОРСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2015 року

Розглянувши подання ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» У МІСТІ КРАМАТОРСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ від 19.10.2015 року та додані до нього документи для реєстрації офіційних спостерігачів на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, перших виборах депутатів рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року, відповідно до частин першої - четвертої  статті 65 Закону України "Про місцеві вибори" та керуючись ст. ст. 25, 27 Закону України "Про місцеві вибори" Краматорська міська виборча комісія постановляє:  1. Зареєструвати офіційних спостерігачів від ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» У МІСТІ КРАМАТОРСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2015 року відповідно списку, який наведений у додатку (список додається).  1. Видати зареєстрованим офіційним спостерігачам від ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» У МІСТІ КРАМАТОРСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ посвідчення встановленої форми.  1. Цю постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів Краматорської міської виборчої комісії для загального ознайомлення.Додаток:

Список офіційних спостерігачів від ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» У МІСТІ КРАМАТОРСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ – на 1 арк.

Голова виборчої комісії Р.В.Байрак
Додаток
до постанови Краматорської міської виборчої від 19 жовтня 2015 року № 105СПИСОК

офіційних спостерігачів від ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» У МІСТІ КРАМАТОРСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАС на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів

25 жовтня 2015 року

з/п

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності)

1

Євдовський Олексій Дмитрович

2

Кротова Ольга Володимирівна

3

Байгузов Дем'ян Миколайович

4

Тесленко Олександр Геннадійович

6

Кирпиленко Сергій Вікторович

7

Гоголь Сергій Андрійович

8

Сафонова Людмила Леонідівна

9

Ворона Валерій Іванович

Секретар Виборчої комісії Л.В. Сапетко

keyboard_arrow_left Повернутися назад