Краматорськ
Місцеві вибори 2015

Постанова №110 "Про реєстрацію офіційних спостерігачів  від КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2015 року"
access_time 2015-10-20

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ



Краматорська міська виборча комісія Донецької області



ПОСТАНОВА №110

м.Краматорськ

"17" год. "25" хв.

"20" жовтня 2015 року



Про реєстрацію офіційних спостерігачів  від КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2015 року

Розглянувши подання КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» від 19.10.2015 року та додані до нього документи для реєстрації офіційних спостерігачів на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, перших виборах депутатів рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року, відповідно до частин першої - четвертої  статті 65 Закону України "Про місцеві вибори" та керуючись ст. ст. 25, 27 Закону України "Про місцеві вибори" Краматорська міська виборча комісія постановляє:



  1. Зареєструвати офіційних спостерігачів від КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2015 року відповідно списку, який наведений у додатку (список додається).



  1. Видати зареєстрованим офіційним спостерігачам від КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» посвідчення встановленої форми.



  1. Цю постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів Краматорської міської виборчої комісії для загального ознайомлення.



Додаток:

Список офіційних спостерігачів від КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» – на 4 арк.







Голова виборчої комісії Р.В.Байрак




Додаток
до постанови Краматорської міської виборчої

комісії від 20 жовтня 2015 року № 110

СПИСОК

офіційних спостерігачів від КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКАОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА» на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року



з/п

Прізвище, власне ім’я

(усі власні імена)

та по батькові

(за наявності)

Число,
місяць, рік народження

(чч.мм.рррр.)

Громадянство

Місце роботи (заняття)

1

Кульчицька Світлана Іллівна

17 серпня 1962 р.

Громадянин України

Івано-Франківська обласна лікарня

2

Павлик Василь Дмитрович

22 серпня 1967 р.

Громадянин України


3

Шевчишин Ірина Яремівна

15 квітня 1968 р.

Громадянин України


4

Перепелиця Олександр Олексійович

28 жовтня 1988 р.

Громадянин України


5

Воронін Євген Рафаїлович

10 жовтня 1959 р.

Громадянин України


6

Кульчицький Олексій Віталійович

02 серпня 1974 р.

Громадянин України

Івано-Франківська обласна лікарня

7

Любченко Дарина Олександрівна

18 жовтня 1994 р.

Громадянин України


8

Сенатович Василь Федорович

03 березня 1969 р.

Громадянин України


09

Веприк Євдокія Степанівна

22 травня 1959 р.

Громадянин України


10

Коваленко Геннадій Олександрович

26 лютого 1964 р.

Громадянин України


11

Данилов Арнольд Мурадович

23 серпня 1997 р.

Громадянин України

КУПОММ

12

Антип Анотолій Іванович

24 травня 1956 р.

Громадянин України


13

Лютий Степан Іванович

01 липня 1959 р.

Громадянин України


14

Гібалюк Юрій Олександрович

20 квітня 1972 р.

Громадянин України


15

Сауляк Вячеслав Миколайович

03 лютого 1968 р.

Громадянин України

ДОН ФТОР ЦВЕТ

16

Чорногор Віталій Андрійович

17 жовтня 1994 р.

Громадянин України

ДНЗ СМВПУ

17

Пономаренко Олександр Васильович

23 лютого 1982 р.

Громадянин України


18

Павленко Олеся Олегівна

29 листопада 1993 р.

Громадянин України


19

Дзюба Наталя Григорівна

02 травня 1995 р.

Громадянин України

КЗО НВК №104 ДМР

20

Бенько Руслан Степанович

19 червня 1976 р.

Громадянин України


21

Семенець Олександр Дмитрович

26 квітня 1981 р.

Громадянин України

КПВМР

22

Кітура Тарас Богданович

09 червня 1982 р.

Громадянин України


23

Лютенко Костянтин Владиславович

28 лютого 1995 р.

Громадянин України


24

Назимок Володимир Валерійович

08 липня 1974 р.

Громадянин України


25

Захарчук Олександр Вікторович

03 квітня 1977 р.

Громадянин України


26

Лаба Володимир Романович

09 жовтня 1992 р.

Громадянин України


27

Нечипоренко Сергій Анатолійович

13 серпня 1990 р.

Громадянин України

МНС України

28

Васюк Костянтин Костянтинович

29 листопада 1996 р.

Громадянин України


29

Биков Богдан Віталійович

21 жовтня 1992 р.

Громадянин України

«Мотор Січ»

30

Галкін Олександр Олександрович

19 травня 1991 р.

Громадянин України


31

Музика Сергій Андрійович

21 листопада 1986 р.

Громадянин України

«ДЦ Україна»

32

Заікін Володимир Вікторович

19 жовтня 1991 р.

Громадянин України


33

Шовкопляс Андрій Володимирович

7 січня 1995 р.

Громадянин України

ХНУ ім. Каразіна

34

Понуляк Сергій Любомирович

18 жовтня 1994 р.

Громадянин України


35

Чугуєв Микола Сергійович

12 грудня 1995 р.

Громадянин України


36

Харина Тарас Євгенович

08 березня 1986 р.

Громадянин України


37

Бік Андрій Євгенович

01 вересня 1995 р.

Громадянин України

«ДЦ Україна»

38

Матвіїв Ярослав Васильович

30 гркдня 1994 р.

Громадянин України


39

Терещук Іван Валентинович

07 липня 1981 р.

Громадянин України


40

Попруга Роман Васильович

27 липня 1978 р.

Громадянин України


41

Незнамов Сергій Сергійович

19 квітня 1997 р.

Громадянин України

ПТУ №44

42

Ніколенко Дмитро Юрійович

25 лютого 1997 р.

Громадянин України


43

Габорак Олег Васильович

24 червня 1997 р.

Громадянин України


44

Чорний Михайло Дмитрович

26 липня 1997 р.

Громадянин України

ПТУ №44




45

Омельянюк Сергій Олександрович

20 січня 1982 р.

Громадянин України


46

Іванченко Олексій Володимирович

29 грудня 1987 р.

Громадянин України


47

Омельянюк Дмитро Олександрович

11 червня 1988 р.

Громадянин України

ЦТТХ «Печерськ»

48

Теличко Ярослав Григорович

30 травня 1989 р.

Громадянин України


49

Галкін Олексій Володимирович

12 червня 1981 р.

Громадянин України


50

Сторчілов Олексій Леонідович

18 січня 1976 р.

Громадянин України


51

Коломієць Микола Миколайович

16 березня 1968 р.

Громадянин України


52

Малюк Роман Васильович

20 травня 1987 р.

Громадянин України


53

Марочканич Анатолій Якимович

21 квітня 1963 р.

Громадянин України



54


Фролов Віктор Валерійович


20 вересня 1994 р.


Громадянин України


55

Цебак Богдан Васильович

6 серпня 1992 р.

Громадянин України


56

Петренко Роман Олегович

25 вересня 1986 р.

Громадянин України


57

Чернишов Максим Дмитрович

7 червня 1990 р.

Громадянин України


58

Даценко Сергій Анатолійович

14 червня 1979 р.

Громадянин України


59

Гогу Денис Георгійович

12 березня 1992 р.

Громадянин України


60

Макаренко Олег Анатолійович

31 травня 1975 р.

Громадянин України


61

Трач Денис Давидович

11 квітня 1983 р.

Громадянин України




Секретар виборчої комісії Л.В. Сапетко

keyboard_arrow_left Повернутися назад