Краматорськ
Місцеві вибори 2015

Постанова №124 "Про розгляд скарги Територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м. Краматорську від 22.10.2015"
access_time 2015-10-24

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУКраматорська міська виборча комісія Донецької областіПОСТАНОВА №124

м.Краматорськ

"18" год. "00" хв.

"24" жовтня 2015 рокуПро розгляд скарги Територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м. Краматорську від 22.10.2015До Краматорської міської виборчої комісії надійшла скарга територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м. Краматорську від 22.10.15 стосовно порушення кандидатом на посаду Краматорського міського голови Єфімовим М.В. передвиборної агітації. В скарзі вказано, що станом на 20.10.2015 на території м. Краматорська росповсюджувалися агітаційні матеріали, які не містять відомостей про замовника та установу, що здійснила друк, тираж, осіб, відповідальних за випуск, окрім того містять неправдиву інформацію.

Всупереч п. 3 ч. 1 ст. 96 Закону скарга не містить прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові (за наявності) або найменування суб’єкта оскарження, адресу місця його проживання, місцезнаходження (поштова адреса), а також номер засобу зв’язку, адресу електронної пошти, якщо такі є.

Згідно ч. 2 ст. 96 Закону скарга, що подається від імені місцевої організації партії ￿ суб’єкта виборчого процесу, підписується її керівником або іншою уповноваженою на те особою із засвідченням підпису печаткою місцевої організації партії або відповідної організації політичної партії вищого рівня.

До скарги додається оригінал або засвідчена відповідно до вимог законодавства копія документа, що підтверджує повноваження особи, яка її підписала. Всупереч цьому підпис на скарзі не засвідчен печаткою та відсутнє посвідчення уповноваженої особи-підписувача. Також не надано необхідної кількості копій скарги.

Територіальна організація політичної партії «Опозиційний блок» у м. Краматорську Донецької області має можливість повторного звернення зі скаргою, оформленою відповідно до вимог статті 96 цього Закону.

На виконання пункту 18 частини 2 статті 25 Закону України "Про місцеві вибори", та керуючись ч. 15 ст. 27, ст.ст. 94, 96, 97, ст. 99 Закону України "Про місцеві вибори" Краматорська міська виборча комісіяПостановляє:

  1. Скаргу територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у м. Краматорську від 22.10.2015 залишити без розгляду.

  2. Цю постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів Краматорської міської виборчої комісії.

  3. Копії постанови видати субєкту звернення зі скаргою.Голова виборчої комісії Р.В.Байрак

keyboard_arrow_left Повернутися назад