Краматорськ
Місцеві вибори 2015

Краматорський міський голова
Кандидат: Панков Андрій Вікторович
Кандидат на посаду міського голови не обов'язково має бути висунутий якоюсь партією, він може бути і самовисуванцем. Оскільки у місті проживає більше 90 000 виборців, щоб перемогти на виборах, і стати міським головою, кандидат повинен набрати більше 50%. Якщо жоден з кандидатів не отримає більше 50% голосів, то буде призначений другий тур, де будуть змагатися 2 кандидати, що набрали найбільшу кількість голосів у першому турі. Той, хто отримає більше голосів у другому турі (не обов'язково більше 50%), той і стане міським головою.
Панков Андрій Вікторович

Дата народженя: 17.07.1974 (45 років)
Освіта: Вища
Робота: Заступник міського голови міста Краматорська

Панков Андрій Вікторович, народився 17 липня 1974 року у місті Краматорськ.

Громадянство. Громадянин України.

Освіта. З 1991 по 1997 роки навчався у Донбаській державній машинобудівній академії за спеціальністю “Економіка підприємств” та здобув кваліфікацію інженер-економіст.

З 2000 по 2002 роки навчався у Міжнародному науково-технічному університеті м. Київ та захистив звання магістра міжнародної економіки.

У 2011 році пройшов навчання за курсом “Запобігання та протидія корупції. Етичні засади державної служби” у Національній академії державного управління при Президенті України м. Київ.

Трудова діяльність. 1997 — 2001 роки — Краматорська філія КБ “Приватбанк”, економіст відділу активно-пасивних операцій, начальник відділу неторгівельних операцій, начальник управління.

2001 - 2005 роки — КБ “Перший Український міжнародний банк”, заступник начальника відділу Донецької філії, начальник Краматорського відділення.

2005 — 2010 роки — КБ “Брокбізнесбанк” - заступник директора Горлівської філії, директор Краматорської філії. У 2010 році був обраний депутатом міської ради.

З листопада 2010 року до теперішнього часу заступник міського голови м. Краматорська, IV категорія 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування.

Нагороди. 2014 рік — Почесна грамота Донецької обласної ради за багаторічну плідну роботу та з нагоди Дня незалежності;

2014 рік — Почесна грамота Департаменту житлово-комунального господарства Донецької обласної державної адміністрації за відновлення життєдіяльності міста та з нагоди Дня місцевого самоврядування;

2015 рік — почесна грамота Голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, Донецької обласної державної адміністрації за зразкове виконання службових обов'язків та з нагоди Дня Конституції України.

Партійність. Позапартійний.

Склад сім'ї. Одружений. Дружина — Панкова Галина Шавкатівна 1972 року народження, 2 сина — Панков Андрій Андрійович 1994 року народження та Панков Владислав Андрійович 2003 року народження.

Представницькій мандат відсутній.

Судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину відсутня.


Висування:
Самовисуванець